Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing
Nisa
Vezi galeria
Descriere
Descriere
Fotografii
Hartă
Camere
Facilităţi
Întrebări frecvente
Introduceți datele dvs.
Verifică disponibilitatea
Introduceți datele dvs.
Verifică disponibilitatea
7.0 Bun
14 recenzii
Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing
Etage 2, Appartement 222 10 Avenue Felix Faure, Nisa, Franţa
Vezi harta
Situat la 1.1 km de Nice-Ville, apartmentul Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing cu 1 dormitoare se află la mai puțin 5 minute de mers pe jos de Nice Etoile. Accesul Wi-Fi este disponibil atât pentru activitățile de afaceri, cât și pentru cele de agrement.
Teatrul Nisa se află la 0.8 km de apartamentul de 23 m², în timp ce Biblioteca Louis Nucéra se află la o distanţă apropiată de proprietate. Catedrala Ortodoxă Rusă Sfântul Nicolae se află la la 20 de minute de mers pe jos de de acest apartament. De asemenea, Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing se află în imediata apropiere de Galeries Lafayette.
Pentru un plus de confort, acest apartament 1 baie este. În plus, baia are un uscător de păr și prosoape de baie.
Oaspeții pot folosi facilitățile de autoservire de la apartmentul Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing, inclusiv o bucătărie, și pot savura mesele în o zonă de luat masa. Stația de autobuz Jean Medecin Pastorelli se află la 400 de metri de la această proprietate.
+ Mai mult- Mai puțin
Caracteristici principale
Wi-Fi
Nu sunt permise animale de companie
+ Mai mult
Fotografii
Hartă
Atracții turistice în
Nisa
Atracții locale
Baie des Fourmis Beach - 4.6 km
Boutique de l'homme moderne - 600 m
Forum - 250 m
Lepante Neighborhood - 650 m
Old Nice - 400 m
Ancien fort du Mont Boron - 2.4 km
Port de Nice - 950 m
Nice Opéra - 400 m
Aeroporturi
Aeroportul Coasta de Azur din Nisa - 8 km
Prețuri și disponibilitate
Vă rugăm să așteptați, verificăm camerele disponibile pentru dumneavoastră.
Facilități
Principale
Fumatul interzis în incintă
Wi-Fi
Nu sunt permise animale de companie
Lift
Conforturile camerei
Facilități de ceai și cafea
Facilități de călcat
Maşină de spălat
TV cu ecran plat
Caracteristici principale
Wi-Fi
Nu sunt permise animale de companie
Politici
Check-in:de la 16:00 până la 23:59
Check-out:până la 11:00
Număr de înmatriculare06088019441WF
Întrebări frecvente
❓
Unde este situat apartmentul Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing?
Apartmentul Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing se află lângă Nice Etoile.
❓
Ce repere populare putem găsi în apropiere de Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing?
În timpul șederii la Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing, asigurați-vă că explorați reperele proeminente din Nisa, inclusiv Teatrul Nisa (la 800 de metri de proprietate) și Catedrala Ortodoxă Rusă Sfântul Nicolae, situat la 20 de minute de mers pe jos.
❓
Cât de departe este apartmentul Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing de centrul orașului?
Apartmentul Superbe Studio Nice Hyper Centre Immeuble Standing este situat la doar 10 minute de mers pe jos de inima orașului.
❓
Oaspeții se pot aștepta la o bucătărie în apartamentul?
Da, apartamentul oferă o bucătărie complet echipată și este dotată cu filtru de cafea/ceai, un frigider și un cuptor.